تناسب اندام

تناسب اندام چیست؟

تناسب به معنای لاغر بودن، داشتن کمر باریک یا عضلات حجیم نیست. بلکه ترکیبی از شاخص هایی است که ما را قادر می سازد از تمام توانایی های بالقوه خود در فعالبت های بدنی استفاده کنیم.

همه ما به زیبایی اهمیت می دهیم و از تاثیر آن در زندگی فردی و اجتماعی خود آگاهیم. داشتن اندام مناسب از معیارهای غیرقابل انکار زیبایی است. افرادی هستند که دارای پوست و موی خوبی مباشند ولی اندام مناسبی ندارند و این امر زیبایی آنان را کمرنگ می کند. ترفندهای زیادی برای پنهان کردن چربی های ناحیه شکم و پهلو مثل پوشیدن گن و ... وجود دارد ولی این امر مشکلات روانی و اذیت شدن پوست و کاهش اعتماد به نفس را در بردارد. همچنین موقتی است و ناهماهنگی بقیه اعضای بدن را پوشش نمی دهد.

لیپوماتیک3

لیپوماتیک تهران چه کمکی به تناسب اندام شما می کند؟

اضافه وزن و چاقی از نشانه های عدم کارکرد درست بدن است. بنابراین ابتدا می بایست در شیوه زندگی تان تغییر ایجاد کنید. باید خودتان را دوست داشه باشید؛ به خودتان و بدنتان اعتماد کنید. به زنگ خطرها توجه کنید. غذای مناسب بخورید؛ تحرک بیشتری داشته باشید؛ به سلامت و زیبایی پوست و اندام خود بیشتر اهمیت دهید. همچنین میتوانید از روش های تسریع رسیدن به اندام ایده آلتان استفاده کنید.

 مرکز لیپوماتیک تهران با ارایه روش های مختلف شما را در این امر مهم یاری می کند تا بتوانید اندامی زیبا و متناسب داشته باشید و اعتماد به نفس خود را باز یابید. این مرکز با مجهزترین محصولات پزشکی به دو روش تهاجمی و غیرتهاجمی چربی های اضافی را از بدن شما خارج می کند و سلامتی را به شما هدیه می دهد و در این پروسه همراه شماست.

دون شک رعايت رژيم غذايي و انجام مرتب حرکت‌هاي ورزشي پايه و اساس کاهش وزن و بهترين توصيه براي خانم‌ها و آقايان در هر سن است. علاوه بر اين، در موارد نادر، کساني که بيماري‌هاي متابوليسمي و غددي دارند نيز علاوه بر اين اقدام‌ها ‌بايد تحت‌نظر متخصصان براي درمان بيماري زمينه‌اي خود اقدام کنند چراکه دريافت کالري اضافي به هر علت که باشد، به صورت چربي در نقاط مختلف رسوب مي‌كند و باعث ايجاد چاقي مي‌شود. اگر اين اتفاق بيفتد چون نوع چربي و تراکم آن در قسمت‌هاي مختلف بدن متفاوت است و برخي نواحي در مقابل ورزش و رژيم غذايي مقاوم‌ترند، دردسرها شروع مي‌شود.
سلامت نیوز: چگونه مي‌توان از روش‌هاي لاغري نتيجه بهتري گرفت؟